Siatkarki KSZO Ostrowiec przegrały w meczu z łódzkim ŁKS Commercecon

(SAW), mir
W meczu ORLEN Ligi siatkarek KSZO Ostrowiec przegrał w Łodzi z Commercecon 0:3.

ŁKS Commercecon Łódź - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:23, 25:18, 25:20)

Nie udało się ostrowieckim siatkarkom wygrać choćby jednego seta w meczu z beniaminkiem Orlen Ligi, ŁKS Commercecon Łódź. Gospodynie gładko wygrały mecz,prezentujac bardziej stabilną, rowną formę w każdej partii. Jedynie pierwszy set był bardzo wyrównany i do ostatnich piłek KSZO dotrzymywał kroku beniaminkowi.

W pierwszym secie ostrowiecki zespół prowadził 2:0, ale potem za bardzo się śpieszył, popełniał proste błędy. Kilka razy na tablicy wyników widniał remis, a gra obydwu zespołów falowała. W tej części meczu nasze zawodniczki zepsuły aż pięć zagrywek. Taka wyrównana walka trwała do końca seta, w którym niestety więcej szczęścia miały gospodynie.

Druga partia rozpoczęła się od wysokiego prowadzenia ŁKS (5:1), ale KSZO zmniejszył stratę (12:10). Niestety znowu swoje błędy zadecydowały o zwycięstwie rywalek.

W ostatnim secie, mimo niezłego początku (7:7), ostrowiecki zespół znowu zagrał byt nerwowo, za szybko próbował kończyć ataki, co dawało kolejne punkty konsekwentnie grającym gospodyniom.