Jak już informowaliśmy, w czwartek 25 marca rozpoczyna się remont części ulicy Okólnej w Ostrowcu, od skrzyżowania z ulicą Siennieńską do ulicy Starokunowskiej. Na ulicy Siennieńskiej, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Okólną do skrzyżowania z ulicą Szeroką wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy. Podobnie na ulicy Rynek będzie można poruszać się w ruchu dwukierunkowym. Ruch dwukierunkowy będzie też wprowadzony na ulicy Górzystej z zapewnieniem dojazdu do kolegiaty świętego Michała. Kierowcy poruszający się ulicą Iłżecką od ulicy Polnej będą mieli możliwość wyboru kierunku jazdy.
W związku z zamknięciem ulicy, które potrwa do wtorku 30 marca, nie będzie też możliwości korzystania ze znajdujących się tam przystanków autobusowych. Miejski Zakład Komunikacji przygotował dla swoich linii objazdy.
Oto jak kursować będą autobusy komunikacji miejskiej.
Linia 0
Trasa: Denków Rynek > Samsonowicza > 11-go Listopada > Al. Jana Pawła II > Radwana Straż > Wardyńskiego UM > Al. 3-go Maja > Żabia > Mickiewicza > Sienkiewicza > Waryńskiego > Al. Jana Pawła II > 11-go Listopada > Samsonowicza > Denków Rynek
Linia 1
Trasa: Kolonia Robotnicza Działki > Długa > Szymanowskiego > Dąbrowskiej > Piaski > Sienkiewicza > Mickiewicza > Iłżecka > Jana Pawła II > Chrzanowskiego > Polna > Radwana Straż > Wardyńskiego UM > Al. 3-go Maja > Rondo im. Rep. Ostrowieckiej > Świętokrzyska/Pętla > Żeromskiego/Paulinów
Linia 1 (powrót)
Trasa: Żeromskiego/Paulinów > Świętokrzyska > Traugutta > Al. 3-go Maja > Polna > Chrzanowskiego > Al. Jana Pawła II > Iłżecka > Mickiewicza > Sienkiewicza > Piaski > Długa > Szymanowskiego/Szpital > Długa > Kolonia Robotnicza
Linia 2
Trasa: Prusa > Konopnickiej > Waryńskiego > Iłżecka > Polna > Radwana Straż > Wardyńskiego UM > Al. 3-Go Maja > Sandomierska > Zygmuntówka > Goździelin > Bodzechów > Grójec > Ćmielów
Linia 4
Trasa: Hedy ps. Szary/Huta Celsa > Samsonowicza > 11 Listopada > Chrzanowskiego > Polna > Radwana Straż > Wardyńskiego UM > Aleja 3 Maja > Traugutta > Świętokrzyska > Żeromskiego / Paulinów
Linia 5
Trasa: Ogrodowa > Sikorskiego > Hubalczyków > Bałtowska > Jana Pawła II > Iłżecka > Polna Browar > Radwana Straż > Wardyńskiego UM > Al. 3-go Maja > Rondo im. Rep. Ostrowieckiej > Świętokrzyska/Pętla
Linia 6
Trasa: Kolonia Robotnicza > Długa > Dąbrowskiej > Piaski > Sienkiewicza > Mickiewicza > Polna Browar > Radwana Straż > Wardyńskiego UM > Al. 3-go Maja > Rondo im. Rep. Ostrowieckiej > Traugutta > Langiewicza > Szewna (Cmentarz)
Linia 7 (tam)
Trasa: Prusa > Iłżecka > Armii Krajowej > Siennieńska > Al. Jana Pawła II > Chrzanowskiego > Polna > Radwana Straż > Wardyńskiego UM > Kilińskiego > Podstawie > Denków Rynek > Rudzka
Linia 7 (powrót)
Trasa: Rudzka > Denków Rynek > Podstawie > Kilińskiego > Okólna > Radwana CM > Polna (biedronka) > Chrzanowskiego > Al. Jana Pawła II > Siennieńska > Armii Krajowej > Iłżecka > Prusa
Linia 8
Trasa: Dębowa Wola > Miodowa > Siennieńska > Al. Jana Pawła II > Chrzanowskiego > Polna > Radwana Straż > Wardyńskiego UM > Al. 3 Maja > Żabia > Mickiewicza > Iłżecka > Al. Jana Pawła II > Siennieńska > Miodowa
Linia 9
Trasa: Kąty Denkowskie > Bałtowska > Al. Jana Pawła II > Chrzanowskiego > Polna > Radwana Straż > Wardyńskiego UM > Al. 3 Maja > Żabia > Mickiewicza > Sienkiewicza > Piaski > Długa > Szymanowskiego / Szpital
Linia 10
Trasa: Hedy ps. Szary/Huta Celsa > Samsonowicza > 11 Listopada > Al. Jana Pawła II > Iłżecka > Mickiewicza > Sienkiewicza > Piaski > Długa > Kolonia Robotnicza
Linia 12 (tam)
Trasa: Świętokrzyska/Pętla > Traugutta > Aleja 3-go Maja > Okólna > Radwana CM > Polna Lidl > Sienkiewicza > Boksycka > Rudka > Kunów > Nietulisko Małe > Nietulisko Duże > Doły Biskupie
Linia 12 (powrót)
Trasa: Doły Biskupie > Nietulisko Duże > Nietulisko Małe > Kunów > Rudka > Boksycka > Sienkiewicza > Mickiewicza > Polna Browar > Radwana Straż > Wardyńskiego UM > Al. 3 Maja > Traugutta > Świętokrzyska
Linia 13 (tam)
Trasa: Świętokrzyska/Pętla > Traugutta > Aleja 3-go Maja > Okólna > Radwana CM > Polna Lidl > Sienkiewicza > Piaski > Długa > Wymysłów > Janik > Kunów > Chocimów > Bukowie
Linia 13 (powrót)
Trasa: Bukowie > Chocimów > Kunów > Janik > Wymysłów > Długa > Piaski > Sienkiewicza > Mickiewicza > Polna Browar > Radwana Straż > Wardyńskiego UM > Al. 3 Maja > Traugutta > Świętokrzyska
Niedziele handlowe mogą wrócić w 2024 roku
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?