Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Uwaga kierowcy! Od 5 marca zmiany w organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej numer 754 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Znamy szczegóły

Sandra Krakowiak
Sandra Krakowiak
Od 5 marca zmiany w organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej numer 754 w Ostrowcu Świętokrzyskim
Od 5 marca zmiany w organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej numer 754 w Ostrowcu Świętokrzyskim archiwum
Kolejne zmiany szykują się w organizacji ruchu w związku z przebudową drogi wojewódzkiej numer 754 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dokładnie od wtorku, 5 marca przejezdne będzie skrzyżowanie ulic Polnej i Radwana. Od 12 marca zmiany w ruchu na ulicach: Słowackiego, Okólnej i Denkowskiej.

Zmiany w organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej numer 754 w Ostrowcu Świętokrzyskim

W ramach przebudowy drogi wojewódzkiej numer 754 w Ostrowcu Świętokrzyskim powstają nowe skrzyżowania, drogi dojazdowe, ronda i zatoki autobusowe.

5 marca przywrócony zostanie ruch  na skrzyżowaniu ulicy Polnej i Radwana.

- Obecnie wykonujemy roboty konstrukcyjne nawierzchni na ul. Polnej do poziomu warstwy wiążącej, tak, aby 5 marca wprowadzić Tymczasową Organizację Ruchu odblokowującą zamknięty obecnie wlot ulicy Polnej. Ruch w obrębie ulicy Radwana będzie odbywał się bez większych zmian, jedyną będzie zmiana pierwszeństwa na ulicy Radwana, która będzie drogą podporządkowaną w ramach TOR – wyjaśnia Tomasz Banaś rzecznik prasowy firmy MOTA ENGIL.

To nie jedyna zmian, którą drogowcy zaplanowali w najbliższym czasie. Kolejna czeka kierowców we wtorek, 12 marca.

- W dniach 12, 15 marca planujemy zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Okólnej i ulicy Słowackiego. W kwestii ronda przy ulicy Okólnej planujemy od 12 marca zamknięcie wlotu ulicy Słowackiego i ulicy Okólnej od strony Alei 3 maja, pozostawiając ruch dwukierunkowy w obrębie ulic Okólnej w stronę Rynku i ulicy Denkowskiej. Ponadto w ramach wdrożenia TOR udrażniamy wlot od ulicy Denkowskiej przy rondzie na połączeniu z ulicą Radwana – wyjaśnia Tomasz Banaś.

Przebudowy drogi wojewódzkiej numer 754 w Ostrowcu Świętokrzyskim to największa inwestycja drogowa na terenie miasta.
Przypomnijmy, w ramach inwestycji na rzece Kamiennej powstaje nowoczesny most. W tej chwili zakończono etap głównych robót żelbetowych zarówno na pylonie jak i ustroju nośnym. Wykonawca przygotowuje się do montażu stalowej konstrukcji pylonu, co nastąpi w marcu. Kolejnymi etapami będzie montaż want wraz z ich sprężeniem a następnie elementy wyposażenia i warstwy nawierzchniowe na obiekcie.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na ostrowiecswietokrzyski.naszemiasto.pl Nasze Miasto