Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Ostrowiecka Szkoła Podstawowa numer 5 ponownie zwyciężyła w Turnieju Gier i Zabaw. Zobacz zdjęcia

OPRAC.:
Sandra Krakowiak
Sandra Krakowiak
W Hali Sportowo – Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw Ruchowych dla uczniów klas I-III ostrowieckich szkół podstawowych.
W Hali Sportowo – Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw Ruchowych dla uczniów klas I-III ostrowieckich szkół podstawowych. MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski
W sobotę, 2 grudnia w Hali Sportowo – Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw Ruchowych dla uczniów klas I-III ostrowieckich szkół podstawowych. Rywalizację, podobnie jak przed rokiem, wygrali uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej numer 5, przed „Czternastką” i „Jedynką”.

Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw Ruchowych uczniów ostrowieckich szkół podstawowych

To była piękna rywalizacja młodych sportowców. W sobotę, 2 grudnia w Hali Sportowo – Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw Ruchowych dla uczniów klas I-III ostrowieckich szkół podstawowych.
Każda ze szkolnych reprezentacji składała się z 36 osób, po 6 dziewcząt i 6 chłopców z klas I, II i III - w tym osoby rezerwowe.

Rywalizacja prowadzona była oddzielnie dla każdego z roczników, a punkty zdobyte przez poszczególne klasy sumowane. Uczniowie wszystkich klas rywalizowały w tych samych konkurencjach - zakładaniu kółek ringo na pachołki, biegu sztafetowym, rzutach kółkami ringo na materac oraz w torze przeszkód. W każdej z konkurencji można było wywalczyć dla swojej reprezentacji od 1 do 9 punktów. Maksymalna ilość punktów możliwa do wywalczenia we wszystkich konkurencjach wynosiła 108. Zwycięzcy osiągnęli wynik na poziomie prawie 81,5%, wygrywając 6 z pośród 12 serii startowych.

Nagrody dla najlepszych szkół wręczyli wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec, naczelnik wydziału edukacji, zdrowia i spraw społecznych starostwa ostrowieckiego Mariusz Łata oraz zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mariusz Rokita.

Wyniki:

  • miejsce 1 Publiczna Szkoła Podstawowa numer 5
  • miejsce 2 Publiczna Szkoła Podstawowa numer 14
  • miejsce 3 Publiczna Szkoła Podstawowa numer 1
  • miejsce 4 Publiczna Szkoła Podstawowa numer 7
  • miejsce 5 Publiczna Szkoła Podstawowa numer 9
  • miejsce 6 Publiczna Szkoła Podstawowa numer 3
  • miejsce 7 Publiczna Szkoła Podstawowa numer 4
  • miejsce 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa numer 12
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Sukces Neuralink - pacjent steruje komputerem siłą myśli

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na ostrowiecswietokrzyski.naszemiasto.pl Nasze Miasto